Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Човновиця
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
12 Липня 2020 р

Волонтери

Волонтери Човновицької школи, старшокласники, Подолянчук Вікторія, Захарчук Ірина, Мельник Юлія, Циба Максим, Антонюк Антон, Пеньковий Владислав, Криштопа Віталій, Суха Юлія, Таран Мирослава, Якобчук Вадим, Пенькова Діана, Андрушко Сніжана зібрали у жовтні серед жителів сіл Човновиці та Закриниччя 11000 грн. для поранених в АТО. 

 

 

Ці кошти волонтери Подолянчук В., Захарчук І., Антонюк А., Циба М. на чолі з директорм школи Сокур Г.Ф. завезли бійцям, які лікуються у Вінницькому військовому госпіталі.

Справжнім уроком мужності для юних човновичан були теплі зустрічі з бійцями. Волонтери частували поранених власними випічками, фруктами, передавали їм гроші: кому на лікування, кому на протез. Близькими і рідними для юнаків і дівчат стали Богдан з Волині, Владислав з Жмеринки, Руслан з Тернопільщини. Волонтери продовжують збір коштів на протез Руслану Карпцю.

 

 

 

 

 

 

Нещодавно, у листопаді волонтери знову зібрали 10000 грн.. Тепер уже для своїх земляків, які воюють на сході України. Це кадровий військовий, прикордонник, підполковник Олег Гудзь та доброволець Максим Антонюк. Олег Володимирович був поранений, лікувався у Вінницькому госпіталі, тепер продовжує службу. Максиму потрібні гроші на зимовий одяг та взуття. Гроші волонтери передали родинам Олега та Максима.

 

Малюнки, плакати надсилають учні Човновицької школи і в госпіталь, і в зону АТО.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *